Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • UyduPortaL Smart Tv Bölümü
  • Samsung Smart Tv İptv
  • Samsung Smart Tv İptv

duplex iptv samsung

Baran.0101

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
En guzeli duplex iptv ve 2 dolar birsey degil bence al lullan bende smartiptv var oda iyi satil aldim 6 evro ya.

Baran.0101

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Kardesim bu rusca ben anlamafum sen yuklediysen bana burda tam olarak anlatirsan aynisini yapariz.Teşekkürler

fransali

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Kardesim bu rusca ben anlamafum sen yuklediysen bana burda tam olarak anlatirsan aynisini yapariz.Teşekkürler
2 turlu yukleme yolu var
1: yazılım var tizenstudio ile uzmanlar icin wgt
2: DNS ile bence bu basit .samsung tv internet ayarlari ip bolumune gir bunu yaz 51.38.147.71 ve apps den IVI yukle acilinca ottplay ocak bukadar
not: bende rusca anlamiyorum video bakarsan basit kardes.
12 tane iptv server ekliye biliyorsun
Xtream code
ve m3u

senkron24

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar ben şu şekilde çözdüm; ülke değiştirmeye yada vpn ye gerek yok. smart özellikler/samsung hesabı/ girip develop olarak oturum açın şifreye gerek yok , daha sonra uygulamalardan daha fazla uygulama/seçenekler/ip setting e girip 192.185.7.111 bunu elle girin, sonra start App Sync dediğinizde Duplex ip tv kuruluyor, sonrasında programın size verdiği device id ve key i https://edit.duplexiptv.com bu adrese girin, sonrası zaten satın aldığınız ip adresi bilgilerini girin, iyi seyirler

yaw sen 10 numarasin super kurtardin bizi vala bu uygulamdan daha iyisi yok bence ...

az61

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Cok tesekkurler ben buldum evet vpn ile indirdim ve suan bulundugum ulkede kurdum bakiyorum ozeliklleri cok aynen biraz inceleme gerek indirmek icin ise cok basit aslinda islem yapiliyor
yapicaginiz islem eyer samsung gibi yada andriod cihaz var ise sanirim ioslerde yoktur bu dedigim islem playstore dan bir vpn olan app indiriniz ve ordan amerikayi seciniz sonra telefonun hotspot uygulamasi ilen tvyi wifi olarak telefona baglayin baglandikdan sonra tvdeki samsung playstore dan bu appi indirin ben dusundum uyguladim oldu hemen indirdim suan izliyorum tekrar kendi internet baglantisina geri donun sorunsuz izleyiniz sadece benim anlamadigm yukledigim m3u yu nmasil silecegim tekrar yada sanirim sitede bir account mu acmak gerek

Son düzenleme:

galata36

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar ben şu şekilde çözdüm; ülke değiştirmeye yada vpn ye gerek yok. smart özellikler/samsung hesabı/ girip develop olarak oturum açın şifreye gerek yok , daha sonra uygulamalardan daha fazla uygulama/seçenekler/ip setting e girip 192.185.7.111 bunu elle girin, sonra start App Sync dediğinizde Duplex ip tv kuruluyor, sonrasında programın size verdiği device id ve key i https://edit.duplexiptv.com bu adrese girin, sonrası zaten satın aldığınız ip adresi bilgilerini girin, iyi seyirler
işe yaradı harikasınız çok teşekkür ederim.

Ahmet 29

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
arkadaşlar duplex iptv diye bi uygulama çıktı smartip tv uygulamasından dağa seri ve kaliteli oldu söyleniyor ancak benim samsung markette çıkmıyor usb bellekten kurulum yapacak gibi elinde setup dosyası olan varmı acaba
nasılsın

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Samsung Smart Tv İptv
  • Samsung Smart Tv İptv