• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Google Google Asistant

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,915
23,193
You must be registered for see medias


Google Asistant

Bu hizmet için bir video ekledik burdan tanıtımı izleyebilirsiniz
Google'ın yeni sesli asistanı olacak olan Google Assistant, Google Now'a göre çok daha kapsamlı ve sizinle her iletişiminde yeni şeyler öğrenerek zaman içinde sadece size özel bir asistan olacak şekilde geliştirildi. Haliyle Google Search ile ortak çalışacak olan Google Assistant, hem PC, hemAndroid hem de iOS platformunda kendini gösterecek. Ayrıca bir altta görebileceğiniz Google Home adındaki akıllı hoparlör ile mükemmel bir uyum sağlayacak olan Google Assistant, tüm sorularınıza cevap vermek için geliştirildi.

Zaman içinde Siri ve Cortana gibi rakiplerine göre nasıl bir yerde olacağını göreceğimiz Google Assistant, Google'ın tüm servislerini kullanacağı için muhteşem olabilecek gibi duruyor.

Sizin için bir video ekledik burdan tanıtımıu izleyebilirsiniz
 
Üst Alt