• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Google Google Home

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,915
23,238
Google Home

Aslında bir hoparlör olarak görebiliriz. Fakat Google Asistant desteği ve ioT olarak adlandırılan nesnelerin interneti noktasında Google Cast desteği sunacak olan Google Home ile evde Google Cast desteği sunan ne kadar hoparlör, televizyon ve diğer şeyleriniz varsa mükemmel bir akıllı ev deneyimi sunacak.

Daha önce Amazon tarafından tanıtılan Echo benzeri bir yapıda olan Google Home, arkasında Google gibi bir firmanın olması, ve binlerce Google servisi desteği alması ile birkaç adım öne geçebilecek gibi duruyor.

Temel olarak evinizdeki hoparlörlerin konumuna göre dilediğiniz şarkıyı anında çalabilecek, istediğiniz görüntüyü anında televizyonunuza aktarabilecek, ışıklarınızı açıp kapayabilecek olan Google Home, yukarıdaki Google Assistant'ın vücut bulmuş hali gibi bir işlevi olacak. Farklı renk seçenekleri ve tarzlarda olacak olan Google Home ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde artacaktır.
 
Üst Alt