• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Google Google Paralimpik Olimpiyatlar

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
1,915
23,193

You must be registered for see images

Google, 2016 Paralimpik Olimpiyatlar için özel bir tema tasarlayarak yeni sayfa düzeni oluşturdu. 2016 Paralimpik Olimpiyatlar bugun başlıyor ve ülkemiz 79 sporcu ile olimpiyat heyecanı yaşayacak. İşte 2016 Paralimpik Olimpiyatlar'ın yakın tarihinde yaşananlar ve ülkemizden olimpiyatlara katılacak sporcularGoogle ana sayfasında kullanıcılarını bugun doodle ile karşıladı. 2016 Paralimpik Olimpiyatlar'ı doodle yapan .Google , olimpiyatların başladığını bildirdi. 2016 Paralimpik Olimpiyatlar'da bu sezon ülkemiz de 79 sporcu ile yerini alacak.


2016 Rio Paralimpik Oyunları'nda Türkiye'yi 79 sporcu temsil edecek.

Atıcılık takımızın kadrosu şu şekilde: Muharrem Korhan Yamaç, Cevat Karagöl, Savaş Üstün, Hakan Çevik, Murat Oğuz, Çağla Atakal, Ayşegül Pehlivanlar, Aysel Özgan, Suzan Çevik.

Masa Tenisi Sporcularımızın listesi şu şekilde: Neslihan Kavas, Ümran Ertiş, Kübra Korkut, Abdullah Öztürk, Ali Öztürk, Nesim Turan, Hatice Duman, Nergiz Altıntaş, Süleyman Vural.

Okçuluk Sporcularımız şu şekilde: Handan Biroğlu, Erdoğan Aygan, Bülent Korkmaz, Zehra Özbey Torun, Merve Nur Eroğlu, Naci Yenier, Ömer Aşık, Sadık Savaş.

Atletizm Sporcularımızın isimleri: Hamide Kurt, Zübeyde Süpürgeci, Zeynep Acet, Nurşah Usta.

Halter sporcularımız; Nazmiye Muratlı, Sibel Çam, Dilfiroz Kuzdağı.

Yüzme Sporcu listemiz: Beytullah Eroğlu, Özlem Kaya, Sevilay Öztürk.

Tekerlekli Sandalye Tenisi sporcumuzun adı Büşra Ün.

Tekerlekli Sandalye Basketbol takım kadromuz şu şekilde: Özgür Gürbulak, İbrahim Yavuz, Kaan Dalay, İsmail Ar, Deniz Acar, Cem Gezinci, Fikri

Gündoğdu, Ferit Gümüş, Yasin Cırgaoğlu, Uğur Toprak, Selim Sayak, Kemal Kaan Şafak.
 

Ekli dosyalar

Üst Alt