Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

iPtv PaneL ✅ iPTV Panel Adresleri 2023• YERLi PANEL •☪️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Paylaşım yapıp mutlu olan biri bir süre sonra sıkılınca, bana karşılığını verin demeye başlıyor nedense? Sanki bizler onu zorlamış, elindeki bilgiyi paylaşınca eksiltmişiz gibi. Baştan desin o zaman ben paylaşırım ama karşılığında şunu isterim yoksa paylaşmam diye. Asıl duyacağını baştan duysun da sonradan trip moduna girmesin... Takdir yönetimin elindeyken açıktan meydan okuyup ortak olmaya çalışmak da ne demek? Bu forum da yönetim kime boyun eğmiş ki? Hatta 11.000 paylaşımı olan yöneticisinin yetkisini almaktan hiç imtina etmemiştir.

Ne ustalarımız var aramızda kendi config dosyasını yazan, panel panel account çekip combosunu arşivleyen. Hiç seslerini bile duymuyoruz. Burada paylaşılanların çoğu zaten nette daha önce payaşılmş şeyler, copy-paste ile buraya da taşınıyor. Gerçek ustalar zaten lamer gibi davranmıyor, panelcilere gerçek manada zarar vermiyor, sadece bak gör işte muktediriz, müşterilerini mağdur etme deyip ikaz anlamlı paylaşımıyla konuyu kapatıyor. Panelcileri daha kaliteli ve güvenlikli iş yapmaya zorluyorlar...

Şunu diyeni anlarım; ben o hesapları bir şekilde ilgili panellerden alıp kendim tarayıp kontrol ederek ilk kez burada paylaşıyorum, başım gözüm üstüne, bunu yapabilenin zaten bu fruma bile mecburiyeti yoktur, burada ki varlığı ancak şeref verir.

Deredeki kurbağanın sulanmaya gelen öküzle mücadelesi gibi benim gördüğüm, olan değişim hep kurbağalığa soyunanlar da oluyor...

Anlatmak istediğime örnek ise şu mesaj içeriğinde haykırıyor. --> https://www.uyduportal.net/konu/iptv-panel-adresleri-2023-o-yabanci-panel-o.17816/post-382659

Son düzenleme:

brother79

Forum Yetkilisi
Yönetici
Forum Yetkilisi
merhaba arkadaslar bayağdır bu siteye uyeyim elimden geldince paylaşımlar yapıyorum uyduportal uye olarak gözüküyorum birşeyler sarfedip zaman harcıyorum statum boyle devam ederse burda paylaşmlarıma son veriyorum.iyi paylaşımlar size .BENİM
Jacking74 kardeşim burda paylaşım yapan herkes birer üye ama bu sadece üyelik değil bizler birer aileyiz bilgi ve birikimlerimizi birbirimizle paylaşıyoruz. Zaten paylaşımlarında üye kardeşlerimiz ve yönetim arkadaşlarımız yapıyor hiç kimseye herhangi bir ayricalikta verilmiyor. Konu statüye gelince onu yönetim belirler sizle veya sizsiz paylaşım yapacak çok üye kardeşimiz var.biz bunu bir zaman harcama olarak değil eğlence ve bilgi amaçlı yapıyoruz paylaşımlarınıza devam etmek isterseniz tabikide devam edebilirsiniz hayır benden bu kadar diyorsanız geçen emekleriniz içinde uyduportal ailesi olarak teşekkür ederiz.

orgeneral

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Paylaşım yapıp mutlu olan biri bir süre sonra sıkılınca, bana karşılığını verin demeye başlıyor nedense? Sanki bizler onu zorlamış, elindeki bilgiyi palaşınca eksiltmişiz gibi. Baştan desin o zaman ben paylaşırım ama karşılığında şunu isterim yoksa paylaşmam diye. Asıl duyacağını baştan duysun da sonradan trip moduna girmesin... Takdir yönetimin elindeyken açıktan meydan okuyup ortak olmaya çalışmak da ne demek? Bu forum da yönetim kime boyun eğmiş ki? Hatta 11.000 paylaşımı olan yöneticisinin yetkisini almaktan hiç imtina etmemiştir.

Ne ustalarımız var aramızda kendi config dosyasını yazan, panel panel account çekip combosunu arşivleyen. Hiç seslerini bile duymuyoruz. Burada paylaşılanların çoğu zaten nette daha önce payaşılmş şeyler, copy-paste ile buraya da taşınıyor. Gerçek ustalar zaten lamer gibi davranmıyor, panelcilere gerçek manada zarar vermiyor, sadece bak gör işte muktediriz, müşterilerini mağdur etme deyip ikaz anlamlı paylaşımıyla konuyu kapatıyor. Panelcileri daha kaliteli ve güvenlikli iş yapmaya zorluyorlar...

Şunu diyeni anlarım; ben o hesapları bir şekilde ilgili panellerden alıp kendim tarayıp kontrol ederek ilk kez burada paylaşıyorum, başım gözüm üstüne, bunu yapabilenin zaten bu fruma bile mecburiyeti yoktur, burada ki varlığı ancak şeref verir.

Deredeki kurbağanın sulanmaya gelen öküzle mücadelesi gibi benim gördüğüm, olan değişim hep kurbağalığa soyunanlar da oluyor...

Anlatmak istediğime örnek ise şu mesaj içeriğinde haykırıyor. --> https://www.uyduportal.net/konu/iptv-panel-adresleri-2023-o-yabanci-panel-o.17816/post-382659
Tebrikler kardesim.
Cok haklisin.
Bazen öyle paylasim yapiliyorki resmen panelciyi batiriyorlar.
Panelciler bizim ekmegimizi veriyor, yedirmeyiz onlari.
Ne demek ya 100 tane m3u paylasmak,
Yazik degilmi o kadar müsteriye ve panelciye.
Sonucta emek var para var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar