• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

    ----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----


    Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Linux Mint

Jack

Admin
Onursal Üye
Katılım
25 May 2015
Mesajlar
271
Tepkime puanı
1,653
Puanları
133
Konum
Deutchland
Linux Mint, ve temel alınarak geliştirilen, masaüstü kullanıcılarına yönelik bir dağıtımıdır. Linux Mint, "güçlü ve kullanımı kolay hem de modern, şık bir işletim sistemi" olmayı hedeflemektedir.

Linux Mint, sitesinde, sayfası en çok tıklanan dağıtımlar listesinde 2011 yılından beri birinci sırada yer almaktadır. Linux Mint web sitesinde, Linux Mint'ın, Windows, MacOSX ve Ubuntu işletim sistemlerinden sonra dünyada en çok kullanılan 4. masaüstü işletim sistemi olduğu ifade edilmektedir.
Windowsa daha yakin bir kullanimi vardir
You must be registered for see medias
 
Üst