Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

M3u8 playlistde token çekme

morityus

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar çoğu panel mac şifresinde token kullanmaya başladı bu konuyla alakalı bilgisi olan ve yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Son düzenleme:

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Panellerin tamamına yakını artık önlem aldı elindeki mac hesabı ya stb cihazda kullanacaksın yada güncel emülatör software inde. Oynatma cihazı da oynatma yazılımı da kendisi anlık tokeni çekiyor zaten. Çektiğin tokeni kullanamazsın bence uğraşmaya değmez.

morityus

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Panellerin tamamına yakını artık önlem aldı elindeki mac hesabı ya stb cihazda kullanacaksın yada güncel emülatör software inde. Oynatma cihazı da oynatma yazılımı da kendisi anlık tokeni çekiyor zaten. Çektiğin tokeni kullanamazsın bence uğraşmaya değmez.
Usta bunun bir çözümü illaki var diye düşünüyorum. Dediklerini bilgisayar ve cep telefonunda yapılıyor biliyorum ama bende enigma 2 cihaz var ondan izliyorum büyük ekranda bu yüzden stb yazılımı şuan için yok eğer buna bir çözüm bulunursa süper olur

morityus

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
1 kaç panelde aslında sonuç aldım ama genelinde bek işe yaramıyor :) ama illaki bir espirisi var diye düşünüyorum usta

serkan06

Elite Members
Elite Member
yok su an dar bir cevre tarafindan kullaniliyor puplic falanda olmaz. :)

morityus

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
iki kişinin bildiği sır sır değildir ama bu atasözünü unutma :)

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
Eklenti player yazılımına playlisti çekerken stb emülatörleri gibi işlem yaptırıp tokenli playlist oluşturabilecek işlemleri ekleyebilirsen kendin de yapabilirsin. Linux için pakistanlılar yanılmıyorsam stb yazılım içine gömmüşler, stb cihazı dönüştürüp denedim ama çok başarılı görmedim. Belki zamanla yaygınlaşır. Uzun listelerde çok başarılı değildi.

fransali

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
selam arkadaslar kolay kolay kimse yeni cozumunu vermez cunku mac pylasimda adamlar bokunu cikardi seri halide paylasiyorlar ama sunu bilin yeni cozum var oda herkes kendine sakliyo

morityus

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
selam arkadaslar kolay kolay kimse yeni cozumunu vermez cunku mac pylasimda adamlar bokunu cikardi seri halide paylasiyorlar ama sunu bilin yeni cozum var oda herkes kendine sakliyo
Aleyküm selam fransalı bende senin gibi düşünüyorum.çözümü var ama bilen çok az ama birgün bununda suyunu çıkaracaklar zaman herşeyin ilacı :)

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar çoğu panel mac şifresinde token kullanmaya başladı bu konuyla alakalı bilgisi olan ve yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
Arama yeri mevcut sitede arama yerine bulmak istediginiz konuyu yazıyorsunuz sonuc buluyorsunuz dikkate alin yoksa cevaplar
elinizin altında iken en son siz duyarsınız ve buradan ilklerin adresinden kopyalandıgını sonradan anlarsınız :)

Token konusu kopyala yapistir gibi basina 1 koy sonuna 2 koy gibi basit birsey degildir.
Alttarafta anlatılanı denemenizde fayda var.

Konu altta inceleyiniz
https://www.uyduportal.net/konu/ope...r-pass-ve-play-token-almak.18666/#post-240628

• Ana sayfa
  • Forumlar