Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Alakasız Katagorisiz Konular

Önemli Özel Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ycanerler

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Sevgili Uyduportal Ailesi,

Son günlerde paylaşımlarım ile alakalı sıkıntılar yaşamaya başladım, öncelikle belirtmeliyim ki paylaştığım konuların bir kısmı ya tamamen alıntı yada kendime aittir.

Alıntı olarak yani birbaşka portal'da bulup sizlerin faydalanması amacı ile paylaştığım konularla alakalı bir takım sorunlar yaşamaya başladım. Bazı arkadaşlar sanki üzerlerine vazifeymiş gibi bunun bir başka yerden alındığı reklamını yapmakta kimisi de özellikle hesapları neden Vip kısmında paylaşmadığımın sorgulamasını yapmaktadır.

Hangi paylaşımın nerede paylaşılması gerektiğine karar verecek olan bu paylaşımı yapan kişidir, öncelikle bunun bilinmesi gereklidir bu teklifi yapan arkadaş illa ki art niyetli değildir Hesapların paylamasını önlemek istediğinden böyle bir istekte bulunmuştur fakat şu unutulmamalıdır ki zaten bir başka yerden bulunup paylaşılan Hesaplar kısa süre içinde paylayacaktır yani bunu aman patlamasın diyerek Vip'te paylaşmanın mantığı yoktur.

Gelelim bir diğer konuya yani TAŞIMA yani bir başa portaldan yada forumdan alıp burada paylaşmaya; Arkadaşlar siz kendinizi uyanık mı zannediyorsunuz bunu kalkıp paylaşımı yapılan konunun altında herkesin görebileceği şekilde yazmakla elinize ne geçeceğini zannediyorsunuz. Siz bu paylaşımların nereden alındığını bilebilirsiniz veya bu paylaşımları o forum'da üye olduğunuz için görmüş olabilirsiniz peki bilmeyen bir başka arkadaşımız olabileceğini düşünemiyormusunuz, bir arkadaşımızda kalkıp '' Ben bunu biryerde gördüm ama çıtımı çıkarmayayım'' gibi sözler sarf etmiş. Bu tür üstü kapalı bir şekilde fakat reklam kokan cümleler bizlere yakışmaz kimse kusura bakmasın ama bu tür bir yaklaşım olduğunda en ağır bir şekilde cevabını veririm.

Herkes kendi işine baksın bu tür yorumları yapan arkadaşlar özellikle sözüm sizlere sizlerde biraz forumda aktif olun, olun ki diğer arkadaşlarımız faydalanabilsin bırakın kimin nereden bulduğunu ve nerede paylaştığının hesabını sormayı.

Ves-Selam

TuRaN

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ustam sen aldırma.. Paylaşımlarına devam et.. Onlar karışsa bile birşey olmaz zaten.. Yönetim bir uyarı vs. vermiyorsa sorun yok.. Eline emeğime sağlık usta...

ycanerler

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Gerek kalmadı TuRaN usta bundan sonra paylaşım falan yok kim nereden ve nasıl buluyorsa bulsun ve faydalansın bu yaştan sonra hiç kimse ile bir başkası yüzünden kötü olamayacağım.

TuRaN

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Canın saolsun ustam.. Seni kim üzüyorsa bende onları üzerim :) ;)

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Sorun olup / Sorun yaşadığınızda veya bu tarz baskılara uğruysanız direk benimle yada yönetimdeki Arkdaşlara bildirin . Ona buna küsüp ben paylaşım yapmıcam demek uygun düşmez. Biz paylaşım yapan herkesin arkasındayız olacağız . Zaten sitelerden talep geldiği taktirde o kişilere yardımcı oluruz. Paylaşımla alakalı nerden geldiği kimseyi alakadar etmez. Sana bu tarz konuşan kişilerin isimlerini bana ver usta.

redturner

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ya zaten burda anlasimlamasi gereken su ki ne bizim forumumuzda paylasim yapan arkadaslar nede baska baska forumlarda payalsim yapanlar ust duzey programci veya iptv icin dogmus insanlar deiller...sonucta internette yerli vede yabanci yuzbinlerce site var vede bu tur konularda herkes paylasim yapiyor vede bizde eger denk duserse tabikide oradan alip kendi uye oldugumuz forumda paylasiyoruz...yani kimsenin kimseye yok bunu sen kirmadin yok bunu sen yapmadin deyipte bir baskasinin sevkini kirmasina gerek yok....sonucta hepimiz bir yerlerden alip paylasiyoruz cogu zaman...bunun icin kimse uzulmesin vede darilmasin sonuc olarak ;HAYAT PAYLASINCA GUZEL....herkese sevgi ve saygilar

ycanerler

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Sorun olup / Sorun yaşadığınızda veya bu tarz baskılara uğruysanız direk benimle yada yönetimdeki Arkdaşlara bildirin . Ona buna küsüp ben paylaşım yapmıcam demek uygun düşmez. Biz paylaşım yapan herkesin arkasındayız olacağız . Zaten sitelerden talep geldiği taktirde o kişilere yardımcı oluruz. Paylaşımla alakalı nerden geldiği kimseyi alakadar etmez. Sana bu tarz konuşan kişilerin isimlerini bana ver usta.
Usta sanırım yanlış anlaşıldım benim kimseye küstüğüm yok ben sözümü esirgemem lafımı söyler kenarıya çekilirim lakin bir konu net olarak bilinmeli her küçük tartışmada yada anlaşmazlıkta sizleri araya koyacak isek yandı gülüm keten helva. Artık az çok herkes birbirini tanıyor kimin ne yaptığını amacının ne olduğunu inan çok iyi biliyor, işte buradan bir daha yazıyorum bundan sonra herkes ayağını denk alsın eğer ki takip ettiklerimden birinin açığını bulayım sonrasını kendileri düşünsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar