Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Süpriz Panel Hacker v2.6 Çıktı (20.12.2019)

digitaliptv

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar merhaba. Panel Hacker programımızın 2.6 versiyonu hazır. Hacker Gold ve Super Gold paket üyelerimiz bana özel mesaj göndererek yazılımı isteyebilirler. v2.5 sürümü birkaç gün sonra çalışmayacaktır.

For English version check the link below

[Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!]
harika. teşekkür ederim

eser

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
[QUOTE = "sahbaz, yayın: 213516, üye: 128"]
Arkadaşlar merhaba. Panel Hacker programımızın 2.6 sürüm hazır. Hacker Gold ve Süper Altın paket üyelerimiz bana özel mesaj göndererek yazılımı isteyebilirler. v2.5 birkaç birkaç gün sonra çalışır ediliyor.

İngilizce sürüm için aşağıdaki bağlantıyı kontrol edin
[URL unfurl = "true"] https://www.uyduportal.net/konu/panel-hacker-v2-6-english-version.17863/ [/ URL]

[Gizli İçerik]
[/ALINTI]
slamunaleyküm şahbaz usta süper gold paket güncel fiyatı nedir acaba ögrenebilirmiyim kolay gelsin

osmanlitokadi

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar merhaba. Panel Hacker programımızın 2.6 versiyonu hazır. Hacker Gold ve Super Gold paket üyelerimiz bana özel mesaj göndererek yazılımı isteyebilirler. v2.5 sürümü birkaç gün sonra çalışmayacaktır.

For English version check the link below

[Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!]
teşekkür ederiz emeğinize sağlık

okeyyy

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ben vip üyesiyim hiç bir fark göremedim vip üyeligin panel hacker ile tarama yapıyom 24 saat hiç bişey çıkmıyor vip üyeligim bitsinde bir daha olmayacagım hiç yardımlaşma yok

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
hocam herkesin görüşüne saygımız vardır. ama sen panel kırma konusunda hiç bir bilgiye sahip değilken gold üye oldun ve panel hacker e sahip oldun. yazılımı öğrenme sürecinde ne sorduysan yardımcı olmaya çalıştım. combo nedir daha onları bilmiyordun. hepsini yazılımı alınca öğrenmeye başladın. ben kendi yazdığım programlar dışında (panel hacker, panelbox player, stalker portal player vs.) başkalarının yazdığı hiçbir yazılımı kullanmıyorum iptv konusunda. panel hacker le -yeni çıkan ve yaygın olmadığı programa eklemediğim veya sistem değiştiren paneller hariç- kıramadığım ve izleyemediğim bir panel yok. kendi tecrübesizliğini yazılımı suçlayarak kapatamazsın. bu yazılım 6 yıldır bu sitede paylaşılıyor ve o günden beri aralıksız olarak gold üye olup yazılımı kullanan üyelerimiz var. eleştiri yaparken biraz da bazı şeylerin kendi hatan veya yetersizliğin olabileceğini dikkate almanı tavsiye ederim

ege96

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
Bu Panel Hacker'in yeni Sürümü gelecek mi @sahbaz Bey?

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular