Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

Panel Tarama ( Elde Etme) Panel Bulma Vs Lutfen Dikkat

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Lütfen yardimci olunmasini istediginiz konuyu Bu bölüme aciniz.

NOT: Bir arkadaşımızın yazısına hem cvp hemde destek bilgi icerir.
Yardimci olmak isteyende konu devamina yazabilir.

Biraz önce yazmış olduğum sizlerden panel tarama için yardım talebimi ilgi görmediği için sildim.Eskiden bu formda herkes birbirine yardımcı olurdu şimdi yok.Bildigini başkasından saklıyor öğrenmesin diye.Unutmayınki bilgi paylaşınca güzeldir.
kendi adıma forumda kisilere ve konulara yaptigim verdigim bilgileri ugandaya versem dunyanin super gucu olurdu
lakin forumdaki konulari incelemedende bilgi sahibi olunmuyor nereden girersen gir nereden bakarsan bak her turlu konularda kesinlikle bilgi vardir.
Aradiginiz cözumler googlede bile yoken bu forumda bulabilrsiniz

ha tasinip dagitilip kendi cikarlari icin kullanan cok oldu bu ayri ama istedigin konuda senin programinda var sanirim ondan bile hic birsey yapmana gerek yok dns yazman yeterli olan bir sistem programin var kullanim klavuzuda sahbaz usta vermisti. Onunla bile istedigin comboyu yapabiliyorsun tek programlar tum iptv sistemine hakimsin ama baska yöntem dersen bu forumdaki bilgilere konulara pek kimse bakmiyor ve konuyu kaciriyor sanirim ama her bölümde o konuya ait yüzlerce yöntem mevcut misal suan burda Yerli ve yabanci paneller ismi altinda dagitilan panellerden örnek almak gerekirse combo mantigi dns gibi anahtar kelimelere ulasilabilirken bunlarin nasil kullanilacagi hakkindada bir o kadar yazılım bilgide mevcut ( örnek: vlc player ile panel tarama - vs gibi sentrymba gibi ve daha bir cok özellikli programlar ) bunlar videolu sekilde de anlatmisligimda mevcutken ) ilgili bölüme bakabilirsiniz .
Yani yardim istedigin konuyu detayli olarak yazarsan bir cvp bilgilerim dahilinde bulabilirim. ( Kendi adıma )
Bu elestiri veya baska birsey deildir bilgi amaclidir.

yoksulf1

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Çok teşekkür ederim ilginize, bilene yokuşlar düz,bilmeyene düz yol yokuştur bu yüzden kusuruma bakmayın öğreneceğim ama çok uğraşmam gerekecek gibi.Hayırlı akşamlar dilerim.

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Dedigim gibi yokusla bayirla ucurumla heryeri duz yapariz .
Yani yardim istedigin konuyu detayli olarak yazarsan bir cvp bilgilerim dahilinde bulabilirim.
Veyada forum sakinleri bulabilir. Sadece soruyu vermen yetrli

umut06

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
albotros usta haklı forumda aradıgınız hersey mevcuttur combolardan tutun dns adreleri programlar v.s v.s biraz araştırmak izlemek yapılmıycak şey yoktur

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım