Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

panelin yeni adresi...

Fearless

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
kardeş ban felan öle koly işlermi yaa :)) statik ipmi kullanıyorum ben sanki sende bi alemsin

Fearless

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ben diyorum 40 tane vardı hepsi kapandı yeni açmış olabilir tekrar taramadım

sinan87

Moderatör2
Yönetici
Forum Yetkilisi
çalışmıyor dediniz o yüzden yazdım bende bir hesap var hiç kapanmadı siz ban yememişim diyorsan öyledir

sinan87

Moderatör2
Yönetici
Forum Yetkilisi
çalışıyorsa sıkıntı yok başka bir şey yazmıyorum güle güle kullan

BlackRed26

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
nasıl bi combo bu böyle usta.panel çökmuştur herhalde.

Alimerty şimdi açıklayacam yeter artık reklam yapma sanki devlet sırrı :) herkeste var onlara cogu ya kapalı yada suresı bıtıyor adamda ayrıca farkında yarın zaten kaparsa şaşma bu bir marifet değil yani.aynıları bendede var.oarda bulduklarının hepside açık değil onuda soyleyım Patlatırsan senin yüzünden olcak herkes san iyi niyetini, yollar sonra :D

Fearless

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Alimerty şimdi açıklayacam yeter artık reklam yapma sanki devlet sırrı :) herkeste var onlara cogu ya kapalı yada suresı bıtıyor adamda ayrıca farkında yarın zaten kaparsa şaşma bu bir marifet değil yani.aynıları bendede var.oarda bulduklarının hepside açık değil onuda soyleyım
ulan porsuk kardeş ben zaten kapalı diyorum devlet sırrı değilse paylaş kardeş allah allah laf değil icraat yap boş konuşma senle konuşan varmı açıklıycakmış neyi açıklıyon zaten panel kırmayı bilenlerde vardır forumlardaki herkes panellere yükleniyo kapalı diyorum ben başta zaten nerenle anladıysan artık ben çalışmıyo hesaplar kapalı diyorum nasıl anlıyosa artık arkadaş :)) kim kırdığı panelleri topluca hiç edilsin diye paylaşır kimseyi ilgilendirmez benim ne tür nasıl gizlilikle açıkca paylaşım yapıpı yapmayacağım gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır ben sanki sordum kimsede yok bende var gbisinden sana soru soran oldumu lafa giriyosun ???
i

BlackRed26

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
bazıları iniyor ama çalışmıyor yabancı bile vardı aralarında user user ama bence fazla çalışan kalmadı hergun bişeyleri kapadı panel sahibi yarına kalmaz uçar meraklanma burda posterde yapıldı kesin kapanırson saateleri bence panelin ve birdahada bu combolardan adam asla açmaz hesap bence.Bu adamlarda forumalrda uye bunu düşünmeden buraya panel ismi posteri kouyorsunuz sonra hop neden kapandı onalrında sizin kadar en az kafası çalışıyor merak etmeyin :)

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım