Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım

Yardım Pc Yi Hazırda Bekletme

yafes

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ustalar bilgisayarın güç seçenekleri ayarlarından iki seçeneğide hazırda beklet yaptım. power düğmesine bastığımda pc kapanıyor yani hazırda bekliyor. programlar açık kalıyor buraya kadar herşey güzel ama internet kesiliyor.bunu çözmenin bir yolu varmıdır.ayarlardan ne yapmam lazım.

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
ustalar bilgisayarın güç seçenekleri ayarlarından iki seçeneğide hazırda beklet yaptım. power düğmesine bastığımda pc kapanıyor yani hazırda bekliyor. programlar açık kalıyor buraya kadar herşey güzel ama internet kesiliyor.bunu çözmenin bir yolu varmıdır.ayarlardan ne yapmam lazım.
Normaldir hazirda bekletsende kapasanda oturum degissende oradaki veri akisini keser
hazirda bekletmek yerine ekram koruyucuya al karart cunki uyku modu hdd vs lerin elek. keser dondurur
bastiginda ayni yerden geri baslar olayi bu yani.
Veri akisi yapacaksan ekran karart pc kapama baskada olmaz.

yafes

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Normaldir hazirda bekletsende kapasanda oturum degissende oradaki veri akisini keser
hazirda bekletmek yerine ekram koruyucuya al karart cunki uyku modu hdd vs lerin elek. keser dondurur
bastiginda ayni yerden geri baslar olayi bu yani.
Veri akisi yapacaksan ekran karart pc kapama baskada olmaz.
ustam peki ekran koruyucuya alsam kasa hep açıkmı kalıcak yoksa kapanıcakmı.

ℂ☆Albatros

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
farketmez kasa acik kalmasi lazim veri akisi icin olay bu.

yafes

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
farketmez kasa acik kalmasi lazim veri akisi icin olay bu.
ustam benim istediğim şey kasanında kapalı olması çünkü baya elektrik yer ve pc donmaya ve kasmaya başlar bi müddet sonra.keşke bi ayar olsada hazırda bekletde oluptda internet açık olması.

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ayarlara girip hazır bekleme zamanı bazı programların etkisiz olmasını sağlaya bilirsin fazla kasmaması için ve ya ekranı kapata bilirsin ama illa kasa kapalı olsun internet çalışsın diyorsan mümkün değil motoru çalıştırmadan arabayla gitmek gibi bişey dedigin . Pcnin kasmaması için sonradan restart da vere bilirsin

yafes

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Ayarlara girip hazır bekleme zamanı bazı programların etkisiz olmasını sağlaya bilirsin fazla kasmaması için ve ya ekranı kapata bilirsin ama illa kasa kapalı olsun internet çalışsın diyorsan mümkün değil motoru çalıştırmadan arabayla gitmek gibi bişey dedigin . Pcnin kasmaması için sonradan restart da vere bilirsin
anladım semih usta teşekkür ederim.çok güzel anlattın.ama ekranı kapattım diyelim sonradan kasa otomatik kapanbmıyormu.kapanırsa internette gider.ekran koruyucu yapsam kasa kapanmaz değilmi.

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
anladım semih usta teşekkür ederim.çok güzel anlattın.ama ekranı kapattım diyelim sonradan kasa otomatik kapanbmıyormu.kapanırsa internette gider.ekran koruyucu yapsam kasa kapanmaz değilmi.

Hayır kardeş ekran koruyucu başkasının sen olmadıgında pcde neler yaptığını görmemesi ve ya senden izinsiz girmemesi içindir genelde kasa çalışır eğer etkiliyse ekran koruyucun . Ekran koruyucusuz da Windows ayarlarından kapata ve ya şifreli yapa bilirsin pcyi gereksiz bişey yani fazla da yüklemez sistemi

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım
  • Televizyon Keyfiniz
  • Acil Yardım