Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • UyduPortaL Smart Tv Bölümü
  • Philips Smart Tv İptv
  • Philips Smart Tv İptv

ahmet46

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Philips Tv de iPtv izlemek

Philips Tv de iPtv izlemek, Değerli arkadaşlar merhaba , benim uydu alıcım bozuldugu için mecburen tv den iptv izlemek durumundayım . Tv philips smart tv yanlız hıc bır şekilde iptv izleme şeklimiz yoktu şimdi biraz araştırdım tüm philips tvlere kesin çözüm lütfen paylaşacak olan altı için izin istesin başlayalım

ilk önce smart tv girip tarayıcımızı açalım

tarayıcımızı açtıktan sonra adres kısmına
[Hidden content]
yazarak giriş yapın. Daha sonra sizden bazı ulkeleri secemnizi istiyor ben azarbeycan yaptım ve ilk ayaları yaptım .
daha sonra sağ uste ayar butonu var ona basın (?) işaretinin yanında dişli çark.
Ayarları girip , General tıkladıgınız da Connecton Code kısmına bakıp Get code deyin ve size 4 veya 5 haneli bir kod verecek örneğin GTRE gibi bu kodu not alıp pc den http://ss-iptv.com/en/users/playlist girin ve sağ uste ADD DEVİCE kısmı var ve tv dekı aldıgınız kodu oraya girin . Bir bölüm açılacak , mavi ıkon OPEN var onu acın ve m3u listenizi yukleyin işlem bu kadar sağ uste ayarlar dişli carkın yanında dönen ok işareyi var (yenile) basın ve listeniz yuklenir .
Teşekkürler

scarface71

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye

Philips Tv de iPtv izlemek, Değerli arkadaşlar merhaba , benim uydu alıcım bozuldugu için mecburen tv den iptv izlemek durumundayım . Tv philips smart tv yanlız hıc bır şekilde iptv izleme şeklimiz yoktu şimdi biraz araştırdım tüm philips tvlere kesin çözüm lütfen paylaşacak olan altı için izin istesin başlayalım

[Gizli Mesaj]
yazarak giriş yapın. Daha sonra sizden bazı ulkeleri secemnizi istiyor ben azarbeycan yaptım ve ilk ayaları yaptım .
daha sonra sağ uste ayar butonu var ona basın (?) işaretinin yanında dişli çark.
Ayarları girip , General tıkladıgınız da Connecton Code kısmına bakıp Get code deyin ve size 4 veya 5 haneli bir kod verecek örneğin GTRE gibi bu kodu not alıp pc den http://ss-iptv.com/en/users/playlist girin ve sağ uste ADD DEVİCE kısmı var ve tv dekı aldıgınız kodu oraya girin . Bir bölüm açılacak , mavi ıkon OPEN var onu acın ve m3u listenizi yukleyin işlem bu kadar sağ uste ayarlar dişli carkın yanında dönen ok işareyi var (yenile) basın ve listeniz yuklenir .
Teskurler

Gurkan1907

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye

Philips Tv de iPtv izlemek, Değerli arkadaşlar merhaba , benim uydu alıcım bozuldugu için mecburen tv den iptv izlemek durumundayım . Tv philips smart tv yanlız hıc bir şekilde iptv izleme şeklimiz yoktu şimdi biraz anlamam tüm philips tvlere kesin çözüm lütfen paylaşacak olan altı için izin istesin gelmesi

ilk önce smart tv toplama tarayıcımızı açalım

tarayıcımızı açtıktan sonra adres bölümü
[Gizli İçerik]
açık giriş yapın. Daha sonra sizden bazı ulkeleri seciminizi istiyor ben azarbeycan yaptım ve ilk ayaları yaptım.
Yapılandırmayı girin , Genel tıkladıgınız da Connecton Code bölümlerine bakın Get code deyin ve size 4 veya 5 haneli bir kod verecek örnek GTRE gibi bu kodu not alarak pc den http://ss-iptv.com/en/users/playlist girin ve sağ uste CİHAZ EKLE kısmı var ve tv dekı aldıgınız kodu oraya girin . Bir bölüm açılır , mavi ıkon OPEN var onu acin ve m3u listenizi yukleyin işlem bu kadar sağ uste ayarlar dişli carkın yanında dönen ok işareyi var (yenile) basın ve dinleyiniz yuklenir .
Tşekkürler,kolay gelsin

asdgh

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye

BlackDagger42

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye

[Gizli Mesaj]
Bakalım

fares2024

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
تلفزيون Philips iPtv مميز

Philips Tv de iPtv izlemek، Değerli arkadaşlar merhaba، benim uydu alıcım bozuldugu için mecburen tv den iptv izlemek durumundayım. احصل على تلفزيون philips الذكي الذي يوفر خدمة iptv مجانًا، حيث يمكنك الاستمتاع بتلفزيون philips الذكي الذي يوفر لك أفضل تجربة مشاهدة على الإطلاق.

ilk önce التلفزيون الذكي girip tarayıcımızı açalım

tarayıcımızı açtıktan sonra adress kısmına
[المحتوى مخفي]
يازاراك جيريش يابين. Daha sonra sizden bazı ulkeleri secemnizi istiyor ben azarbeycan yaptım ve ilk ayaları yaptım.
Daha sonra sağ uste ayarbutonu var ona basın (؟) isşaretinin yanında dişli çark.
Ayarları girip , General tıkladıgınız da Connecton Code kısmına bakıp احصل على الكود deyin ve size 4 أو 5 haneli bir kod verecek örneğin GTRE gibi bu kodu not alıp pc den http://ss-iptv.com/en/users/playlist girin ve sağ uste إضافة جهاز kısmı var ve tv dekı aldıgınız kodu oraya girin . Bir bölüm açılacak , mavi ıkon OPEN var onu acın ve m3u الاستماع yukleyin islem bu kadar sağ uste ayarlar dişli carkın yanında dönen ok işareyi var (yenile) basın ve الاستماع yuklenir .
جو
[المحتوى مخفي]

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Philips Smart Tv İptv
  • Philips Smart Tv İptv