Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Çakma ,Bitik Linkler Konular

Süpriz Sadece Gold - Silver Ve Elit Üyelere 1 Aylık Yayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
Bir arkadaş gold üyelere neden paylaşılmıyor yazdı. Konu açtım. İlgi gösten az. İstekte bunanlara 1 aylık yayınları özelden attım.
Fb19792014 - Yayınınız atıldı.Yayınlarla ilgili yorum yazınız ki , başkalarıda doğruluğunu bilsin.

he_man

Gold Silver
Gold Silver
Bana gelen link çalışmıyor. Patlamış..

simsek675

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Usta2017 bana da gönderirmisiniz?

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
Bana gelen link çalışmıyor. Patlamış..
Patlama falan yok. Siz değişik playerlerde veya değişik cihazlarda denediğiniz için ıp.engeli almış olabilirsini.
Bu PC:de gecerli extream code playerde deneyin yazdım. İşte şuan kontrol ettim aktif ve yayın açık.İsbatıda resim.Bakınız kullanıcı şifresi sizin.Tarih ve saatide bak.
Ben sağlam olmayan yayınlar için garantili yazmam. .Başka bir yerde tekrar deneyin. Yayının altında server saatindende anlaşılır.

he-man.jpg

Ezekiel01

Uyduportal Uye
Gold Silver
GOLD-ELİT-SİLVER ÜYELER HAZIRMISINIZ. İLK 5 KİŞİYE - HIZLI OLAN ÖZELDEN İPTV.PANEL YAYININI ALACAKTIR.İSTEKTE BULUNUN .
BU PAYLAŞIMLAR İP. KONTROLLÜ OLABİLİYOR. O NUN İÇİNDE BİLGİSAYAR HARİCİNDE BENİM DENEME ŞANSIM OLMADIĞINDAN DENEYEMİYORUM.
TAVSİYEM , PC.DEN İZLEMENİZDİR. VLC DEN KISA SÜRELİ BELKİ İZLEYEBİLİRSİN FAKAT VLC DE BANLANMA ŞANSINIZ VAR. BUNLARI BİR SÜREDİR DENEYEREK BULUYORUM.
BU ETREAM CODE PLAYERDE AÇIP İZLEMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. BİRDE PC.DE AÇILMAMA OLURSA , MUTLAKA PC.DEKİ DNS. Yİ DEĞİŞTİREREK AÇMAYI DENEYİN.
BU PPROĞRAMADA BİR SIKINRIDA KANAL GEÇİŞLERİ MAALESEF OLMUYOR. KANAL DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİNİZDE PROĞRAMDAN ÇIKIP, TEKRAR GİRİŞ YAPACAKSINIZ.
PROĞRmı TIKLADIĞINDA ALT YERDE M3U İLE AKTAR YERİNİ TIKLAYIN . VREDİĞİM LİNKİ AÇILAN YERE YAPIŞTIR.TAAMAM. SİSTEM OTOMATİK EXTREM KODLANMIŞ OLARAK KARŞINA ÇIKACAK.
GİRİŞ YAP TIKLA. AZ BEKLE YAYIN BANLI DEĞİLSE ACTİF OLARAK AÇILIR. YANDA TÜM YAYINLAR KATEGORİLERE AYRIŞTIRILMIŞ OLARAK GÖRÜNÜR. SİZ HANGİ KATEGORİDE YAYIN
İZLEMEK İSTERSENİZ ONA TIKLAYIN. KANAL İZLEYECEĞİNE TIKLA.İZLE. YAZDIĞIM GİBİ KANAL DEĞİŞTİRME SIKINTISI OLABİLİYOR. NEREYE TIKLARSAN TIKLA AYNI YAYIN DEVAM EDERSE,
PROĞRAMI KAPAT LİNKİ YAPIŞTIR AYNI YÖNTEMİ DENE İZLE. AYRICA PC.DE VPN KULLANAN VARSA YAYIN AÇILMAZ. LİNKİNİZ ANINDA BAN YER. KESİNLİKLE VPN.KAPALI OLSUN. NORMAL ÜYELERDEN TALEP OLMASIN. ENGELLENİRSİNİZ. SİZLERE PAYLAŞIMLAR YAPTIM.
ŞİMDİDEN HERKESE İYİ SEYİRLER.

EXTREAM CODES PLAYER.İNDİR.
[Hidden Content][Hidden Content]
Yeni #12
Kolay gelsin bende alabilirmiyim

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
GOLD ÜYELER SESİNİZ ÇIKMIYOR. LİG SONA ERİYOR. SON MAÇLARI İZLEMEK İSTEYENLERE ,
1 AYLIK YAYIN PAYLAŞIMIM DEVAM EDİYOR. İSTEKTE BULUNANLARDAN 10 KİŞİ YE..
DAHA NE BEKLİYORSUNUZ.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar