• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 250 TL 100.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Bomba Samsung Smart Tv 'glwiz' Iptv

hakan_3434

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
303
9,304
glwiz' Iptv
Arkadaslar uygulamayi 30 gunluk test suresi veriyorlar tum ulusallar mevcut toplam 214 kanal. Bunun yaninda Kürtce,Iran,Arapca ve Çince paketlerde bulunmakta. Özellikle gurbetci arkadasların işine yarayacagını düşünüyorum. Umarım işinize yarar
You must be registered for see medias

sivasli29

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
3
3
Bu uygulamanin acigini buldum ans samsung tv de degil android tv box vede android tv lerde her ay kapandiginsa acabiliyorum cok iyi yayinlari bazi kanallar hd atv felan show tv star tv felan degil ama gayet guzel goruntu canak gibi ihtiyac duyan olursa kod verebilirim

husein

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
120
42
sivasli29 ustam bana kod verebilirmisin ?

Son düzenleme:

kanguru

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
123
14
Bu uygulamanin acigini buldum ans samsung tv de degil android tv box vede android tv lerde her ay kapandiginsa acabiliyorum cok iyi yayinlari bazi kanallar hd atv felan show tv star tv felan degil ama gayet guzel goruntu canak gibi ihtiyac duyan olursa kod verebilirim
kod alabilirmiyim?

sedat397

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
55
42
glwiz' Iptv
Arkadaslar uygulamayi 30 gunluk test suresi veriyorlar tum ulusallar mevcut toplam 214 kanal. Bunun yaninda Kürtce,Iran,Arapca ve Çince paketlerde bulunmakta. Özellikle gurbetci arkadasların işine yarayacagını düşünüyorum. Umarım işinize yarar
You must be registered for see medias
banada verebilirmisin Teşekkürler