• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Bomba Samsung Smart Tv 'glwiz' Iptv

hakan_3434

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
glwiz' Iptv
Arkadaslar uygulamayi 30 gunluk test suresi veriyorlar tum ulusallar mevcut toplam 214 kanal. Bunun yaninda Kürtce,Iran,Arapca ve Çince paketlerde bulunmakta. Özellikle gurbetci arkadasların işine yarayacagını düşünüyorum. Umarım işinize yarar
You must be registered for see medias

sivasli29

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye
Bu uygulamanin acigini buldum ans samsung tv de degil android tv box vede android tv lerde her ay kapandiginsa acabiliyorum cok iyi yayinlari bazi kanallar hd atv felan show tv star tv felan degil ama gayet guzel goruntu canak gibi ihtiyac duyan olursa kod verebilirim

husein

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
sivasli29 ustam bana kod verebilirmisin ?

Son düzenleme:

Derin

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
Ustam banada yollasan gurbette lazım

ergon

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
banada verebilirmisin Teşekkürler

husein

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
ustam bende alabilirmiyim size ozelden ulasamiyorum hata aliyorum

kanguru

Uydu PortaL Usta
UyduPortaL Üye
Bu uygulamanin acigini buldum ans samsung tv de degil android tv box vede android tv lerde her ay kapandiginsa acabiliyorum cok iyi yayinlari bazi kanallar hd atv felan show tv star tv felan degil ama gayet guzel goruntu canak gibi ihtiyac duyan olursa kod verebilirim
kod alabilirmiyim?

almann

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
kardes banada kod verebilirmisin

sedat397

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
glwiz' Iptv
Arkadaslar uygulamayi 30 gunluk test suresi veriyorlar tum ulusallar mevcut toplam 214 kanal. Bunun yaninda Kürtce,Iran,Arapca ve Çince paketlerde bulunmakta. Özellikle gurbetci arkadasların işine yarayacagını düşünüyorum. Umarım işinize yarar
You must be registered for see medias
banada verebilirmisin Teşekkürler