• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Smart Tv Samsung Smart Tv'ye Ss Iptv Kurma

Yetmis6

Server Uzmanı
Yönetici
Server Uzmanı
Samsung smart tvlerde ss iptv uygulaması app storedan yüklenemiyor smart iptv de deneme süresinden sonra ücretli oluyor aşağıda vereceğim linkten ssiptv dosyalarını indirip videoyuda izleyerek usb ile samsung smart tvlrede ssiptv yükleyip ip tv izleyebilirsiniz..

Dosya Linki:

Video Anlatım:
You must be registered for see medias

NOT: SS İPTV yi yükleyen gold üyeler liste yüklemeleri için bana kodlarını gönderebilirler..

Son düzenleme:

enbiya

Gold Hacker
Gold Hacker
ustam ben yükledim kanalları kaydettim ama açılınca boş gösteriyo

enbiya

Gold Hacker
Gold Hacker
Buldum usta internet logosunun oldu yerin içine atıyomuş çok saolun cok güzel oldu 1 aydır arıyordum

winnetou

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye
samsung ju7000'e ssiptv yi yükleyemedim.. aynen gösterildiği gibi usb'yi fat32 şeklinde biçimlendirdim. indirdiğim dosyaları içine attım.. tv'ye taktığımda hiç bir tepki vermiyor.. kaynaktan usb'nin içine girdiğimde dosyaları görüyorum ama kurulmuyor...

Pasanger

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye
Ssiptv uygulaması samsung tvde yok nasıl kurabileceğimi anlatan Türkçe bir video linki bilen varmı acaba..

mujdatk

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
bu uygulamanın ücretsiz sürümü yok mu acaba sadece bir hafta kullandırıyor lg smart tv de