Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Tanışma
  • Televizyon Keyfiniz
  • Tanışma

Selam

elnino

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Teşekkürler sayın Karizma.
Eski bir forum sahibi olarak müsade ederseniz sitenizde şimdiye kadar edindiğim izlenimler hakkında birkaç öneride bulunacağım.
Örneğin 1 ay önce bir arkadaşımız bomba demiş sürpriz demiş iptv satır vermiş. Belli bir zaman sonra o link çalışmaz durumda.
O konuyu sonradan gören bir üye konuyu okumak için mutlaka cevap vermesi gerekiyor. sağol yada teşekkür vs. Bu konuya bir tek reşekkür mesajı yazıldığı için bu konu en son yazılan mesajlar bölümünde görünüyor, ki bu konu aslında zaten güncel değil ayrıca sadece sağol yada teşekkür yazmakla sadece mesaj kirliliği oluşuyor. Benim görüşüme göre konun okunur hale gelmesi için beğen buttonuna basmak yeterli olmalı. Cevap yazmak sadece o konu hakkında soru veya eleştiriler için kullanılmalı bence.
Mesela konunun okunabilmesi için teşekkür mesaj yazıyorum, sonradan bakıyorumki sunulan o satır yada herhangi bir konu geçerliliğini yitirmiş. Ki ben sonradan çalışmayan birşey için boşa teşekkür etmiş oluyorum. Ayrıca bir mesaj kirliliği yaratmış oluyorum ve eskimiş bir konu sadece teşekkür edildiği için yeni mesajlar bölümünde görünüyor.
Bunlar benim nacizane görüşlerim.
Saygılarımla

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Teşekkürler sayın Karizma.
Eski bir forum sahibi olarak müsade ederseniz sitenizde şimdiye kadar edindiğim izlenimler hakkında birkaç öneride bulunacağım.
Örneğin 1 ay önce bir arkadaşımız bomba demiş sürpriz demiş iptv satır vermiş. Belli bir zaman sonra o link çalışmaz durumda.
O konuyu sonradan gören bir üye konuyu okumak için mutlaka cevap vermesi gerekiyor. sağol yada teşekkür vs. Bu konuya bir tek reşekkür mesajı yazıldığı için bu konu en son yazılan mesajlar bölümünde görünüyor, ki bu konu aslında zaten güncel değil ayrıca sadece sağol yada teşekkür yazmakla sadece mesaj kirliliği oluşuyor. Benim görüşüme göre konun okunur hale gelmesi için beğen buttonuna basmak yeterli olmalı. Cevap yazmak sadece o konu hakkında soru veya eleştiriler için kullanılmalı bence.
Mesela konunun okunabilmesi için teşekkür mesaj yazıyorum, sonradan bakıyorumki sunulan o satır yada herhangi bir konu geçerliliğini yitirmiş. Ki ben sonradan çalışmayan birşey için boşa teşekkür etmiş oluyorum. Ayrıca bir mesaj kirliliği yaratmış oluyorum ve eskimiş bir konu sadece teşekkür edildiği için yeni mesajlar bölümünde görünüyor.
Bunlar benim nacizane görüşlerim.
Saygılarımla
Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz bazı kurallar ve paylaşım yapan arkadaşlar emek karşılığı isterler örnek x bir arkadaş beğenip link yada konuyu kopyalıyor başka yerde hemen kendi paylaşmış gibi çalıp gidiyor . Şöyle olabilir gerçekten değerli bir paylaşım için mesaj zorunlu olur ama normal paylaşımlarla beğeni kafi olur . Fikrinizi değerlendireceğimizden şüpheniz olmasın tekrar hoşgeldiniz

elnino

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
yaptığı paylaşıma şu kadar kişi teşekkur etmiş diyerek bundan mutluluk duyanlar olabilir.:)
evet mutluluk duyarlar bunu biliyorum. Acizane fikrim Beğeni butonu yerine teşekkür bütonu daha iyi olur. Teşekkürü mesaj halinde yazmak sadece mesaj kirliliği oluşur. Ayrıca mesajın içeriğni görmeden beğenmek mantıksız değilmi. Mesela beğen butonuna bastın. Sonra baktınki mesajı beğenmedin o zaman ne olacak :)

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Tanışma
  • Televizyon Keyfiniz
  • Tanışma