Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Fastocr Openbullet Sentry Mba Paylaşım Dükkanı
  • Sentry Mba İstekler Confing Dosyalar

Sentry Hakkında Merak Ettiklerinizi Sorun!

ycanerler

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Cümleten S.a arkadaşlar..lafı uzatmadan konuya gireyim.

Sentry hakkında aklınıza takılıp yardım isterseniz bu konu altında sorabilirsiniz mümkün olduğunca ve elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım tabi diğer bilgisi olan arkadaşlarım da cevaplayabilir bilgisi olan herkes bu konuda altında öğrenmek isteyene yardımcı olabilir hayırlı olsun şimdiden..

Sizlerden tek ricam bu konu yardım konusudur o nedenle bu konudan bana ve diğer yardımcı olacak arkadaşlara config isteğinde bulunmamanız bu konu sadece sentry konusunda öğrenmek isteyimde cevap bulamadığınız konularda sizlere yardımcı olma amacı taşıyor

crronaldo1

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Cümleten S.a arkadaşlar..lafı uzatmadan konuya gireyim.

Sentry hakkında aklınıza takılıp yardım isterseniz bu konu altında sorabilirsiniz mümkün olduğunca ve elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım tabi diğer bilgisi olan arkadaşlarım da cevaplayabilir bilgisi olan herkes bu konuda altında öğrenmek isteyene yardımcı olabilir hayırlı olsun şimdiden..

Sizlerden tek ricam bu konu yardım konusudur o nedenle bu konudan bana ve diğer yardımcı olacak arkadaşlara config isteğinde bulunmamanız bu konu sadece sentry konusunda öğrenmek isteyimde cevap bulamadığınız konularda sizlere yardımcı olma amacı taşıyor
Bnde sentry mba da cok ıyıyımde elinde digital streamerın configi varmı ? bır turlu cıkaramadımda..

emirhann

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Config isteğinde bulunmayın yazılmış , digital streamer config soruyo adama bak :)

cihat60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arkadaşlar config hazırlamayı A dan Z ye anlatırsanız o zaman kimse sizden config istemez kendi confingini kendi hazırlar...Bu konuda birçok sözde anlatım yapıldı fakat illa bazı püf noktaları saklandı...ne kaybedersinizki açık açık biri anlatsa bizlerde öğrensek...zaten paylaşımın gayesi bu değilmidir..

gmcgezer

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
kardeş önce bu konuda bu bölümü açtğınız için teşekkürler sorum şu sentry mba ile taratırken proxy olmadan olumlu taratabilirmiyiz birde key koyarken hhtpfox content ereor veriyor mozillada ne yapabiliriz

frikxxx

Uydu PortaL Usta

ellami

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
selam üstad; sentry mba hazır configler paylaşıyor ve bir müddet sonra tarama yapan configler tarama yapmaz hale geliyor bu configleri tekrar çalışır hale getirmenin kısa bir yöntemi var mıdır.

oktay

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ustam iyi günler benim bir sorum olacak bu xtream panellerde captcha yani kod sistemine geçilmiş congfigimizi yaparken costtant intemedia action url kısmı ayarı yine olduğu gibi aynımı kalacak yoksa extra ayar yapmamız lazım mı

haso

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
benim sorum ustalara config yaparken misal bir hits buldum eskiden o hesabin bitis tarihi yazardi bunu nasil yapiyoruz ayarlardan ne yapmamiz lazim

• Ana sayfa
  • Forumlar