Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Forum Dışı Güncel Konular
  • Çakma ,Bitik Linkler Konular

Bomba SINIRSIZ İPTV - 100.000.000 (YÜZ MİLYON) KİŞİLİK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

usta2017

ℂ☆usta2017ℂ☆
UyduPortaL Üye
EVET ARKADAŞLAR , MAALESEF BU PAYLAŞIMIM DIŞARI SIZDIRILDI. VEYA O KİŞİ DEĞİŞİK NİCK İLE ARAMIZDA.
ARAŞTIRIYORUM. UMARIM O HAİNİ KISA ZAMANDA BULURUM. BULDUĞUMDADA HER ORTAMDA İFŞA EDECEĞİMİ BİLSİN.
ARKADAŞINA BİLE PAYLAŞSAN, SAĞLAM ARKADAŞIN OLSUN. NETİCEDE SENDE ZARAR GÖRECEKSİN.ÇÜNKÜ NE KADAR AZ
İZLEYEN OLURSA ÖMRÜ ÇOK OLUR. NE KADAR ÇOK İZLEYEN VEYA PAYLAŞILIRSA ÖMRÜDE O KADAR AZ OLUR.
İŞTE PAYLAŞIMI YAPILAN YER. AYNI İPTV.OLDUĞUNU İNDİRDİĞİNİZDE GÖRECEKSİNİZ. BUNDAN SONRA BU TÜR ÇOKLU İZLEMELİ YAYINLARI
SADECE GOLD ÜYELERİMİZ E YAPACAĞIM. AÇIKTA PAYLAŞIP, SINIRLI İMKANI OLANLARDA İSTİFADE ETSİN İSTİYORUM.
FAKAT HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ İÇİMİZDE HAİN ÇIKABİLİYOR. MADEM ÖYLE BU TÜR PAYLAŞIM İSTEYENLER GOLD ÜYE OLSUNLAR.
HERKESE AÇIK ORTAMDADA BUNDAN SONRA HİÇ BİR AÇIKLAYICI BİLGİ VERMEDEN PAYLAŞACAĞIM. BUNU SİZ İSTEDİNİZ.
İZLEYİP İZLEMEMENİZ, TAKILMASI -DONMASI HATTA KAPANMASI BİLE İLGİLENMEYECEĞİM.ZAMAN ZAMAN İYİ YAYINLARDANDA OLDUNUZ.
EMEĞE SAYGI YOKSA BEN NİYE HAKETMEYENLERE EMEK HARCAYAYIMKİ? İYİ GÜNLER.
DAHA YENİ PAYLAŞILDI. RESİM.

ÇOKLU PAYLAŞIM DIŞARI SIZMIŞ.jpg

orion

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bi bakalim ok..

malubu

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
umarım bu kansız forumdan atılır ve burada ifşa edilir

zemheriyem

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
EVET ARKADAŞLAR , MAALESEF BU PAYLAŞIMIM DIŞARI SIZDIRILDI. VEYA O KİŞİ DEĞİŞİK NİCK İLE ARAMIZDA.
ARAŞTIRIYORUM. UMARIM O HAİNİ KISA ZAMANDA BULURUM. BULDUĞUMDADA HER ORTAMDA İFŞA EDECEĞİMİ BİLSİN.
ARKADAŞINA BİLE PAYLAŞSAN, SAĞLAM ARKADAŞIN OLSUN. NETİCEDE SENDE ZARAR GÖRECEKSİN.ÇÜNKÜ NE KADAR AZ
İZLEYEN OLURSA ÖMRÜ ÇOK OLUR. NE KADAR ÇOK İZLEYEN VEYA PAYLAŞILIRSA ÖMRÜDE O KADAR AZ OLUR.
İŞTE PAYLAŞIMI YAPILAN YER. AYNI İPTV.OLDUĞUNU İNDİRDİĞİNİZDE GÖRECEKSİNİZ. BUNDAN SONRA BU TÜR ÇOKLU İZLEMELİ YAYINLARI
SADECE GOLD ÜYELERİMİZ E YAPACAĞIM. AÇIKTA PAYLAŞIP, SINIRLI İMKANI OLANLARDA İSTİFADE ETSİN İSTİYORUM.
FAKAT HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ İÇİMİZDE HAİN ÇIKABİLİYOR. MADEM ÖYLE BU TÜR PAYLAŞIM İSTEYENLER GOLD ÜYE OLSUNLAR.
HERKESE AÇIK ORTAMDADA BUNDAN SONRA HİÇ BİR AÇIKLAYICI BİLGİ VERMEDEN PAYLAŞACAĞIM. BUNU SİZ İSTEDİNİZ.
İZLEYİP İZLEMEMENİZ, TAKILMASI -DONMASI HATTA KAPANMASI BİLE İLGİLENMEYECEĞİM.ZAMAN ZAMAN İYİ YAYINLARDANDA OLDUNUZ.
EMEĞE SAYGI YOKSA BEN NİYE HAKETMEYENLERE EMEK HARCAYAYIMKİ? İYİ GÜNLER.
DAHA YENİ PAYLAŞILDI. RESİM.

Ekli dosyayı görüntüle 2359
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar