• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

Yardım Stalker Player Siyah Ekran Sorunu

halilemre213

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
7
6
Merhaba stalker playera hangi max adresini atarsam atayım çalışmıyor kanala tıkladığımda siyah ekran olarak kalıyor ve 2,3 kere mac adresi denedikten sonra kendini otomatikmen kapatıyor bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz ?

şu şekilde kalıyor
You must be registered for see images attach

usta2017

KraL
Yönetici
Destek Mod
5,212
76,475
Merhaba stalker playera hangi max adresini atarsam atayım çalışmıyor kanala tıkladığımda siyah ekran olarak kalıyor ve 2,3 kere mac adresi denedikten sonra kendini otomatikmen kapatıyor bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz ?

şu şekilde kalıyor

Öyle 2-3 denemeyle bazen bulamazsın. Yeri gelir yüzlerce denemen gerekir. Bu şekilde açıktan paylaşılanları sadece sizmi deniyorsunuzki? Forumda kaç kişi var? Onlarca bazen 100lerce kişi başka ortamlardaada paylaşıldığını düşünürseniz sayısını siz hesaplayın. Bunlarla ilgili sürekli bilgilendirmeler yapılıyor. Tabiki size bunlaraı aaraştırmak vede okuyup bilgilenmek zor gelmiş olabilir.Önce haatayı kendinizde arayacaksın. Bazen tek denemede açık yayın bulursun bazen uzuzn süre denesende bulamazsın. İşte isbatı.. Zor geliyorsa hiç uğraşmayın parayla satın alın.
00:1A:79:00:E9:08
00:1A:79:00:E9:27
00:1A:79:00:F8:AE
00:1A:79:00:F8:B9
Denedim birtanesi açıldı.Diğerleri kaapalı.Denemeseydim o açık yayınıda bulamazdım.

halilemre213

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
7
6
reis başka playerda deniyorum zaten giriyor ama stalker playerde deniyorum olmuyor
Öyle 2-3 denemeyle bazen bulamazsın. Yeri gelir yüzlerce denemen gerekir. Bu şekilde açıktan paylaşılanları sadece sizmi deniyorsunuzki? Forumda kaç kişi var? Onlarca bazen 100lerce kişi başka ortamlardaada paylaşıldığını düşünürseniz sayısını siz hesaplayın. Bunlarla ilgili sürekli bilgilendirmeler yapılıyor. Tabiki size bunlaraı aaraştırmak vede okuyup bilgilenmek zor gelmiş olabilir.Önce haatayı kendinizde arayacaksın. Bazen tek denemede açık yayın bulursun bazen uzuzn süre denesende bulamazsın. İşte isbatı.. Zor geliyorsa hiç uğraşmayın parayla satın alın.
00:1A:79:00:E9:08
00:1A:79:00:E9:27
00:1A:79:00:F8:AE
00:1A:79:00:F8:B9
Denedim birtanesi açıldı.Diğerleri kaapalı.Denemeseydim o açık yayınıda bulamazdım.

reis telefondan stb emu deniyorum açılıyor ama pc den stalker playerde deniyorum açılmıyor

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
Destek Mod
618
12,093
programın kullandığı dll dosyalarının programla aynı klasörde olması gerekiyor. rar lı dosyada bulunan klasörü içindeki herşeyle birlikte çıkarıp kullanmanız gerekiyor

Üst Alt