Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Süpriz Stalker Portal Player For PC v1.0 *** Dünyada Bir İlk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maliyeci67

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
üstadım eline koluna sağlık bizim için o kadar emek vermişsin ve bunu hayrına bizlere ücretsiz olarak dağıttın allah razı olsun üstad çok teşekkür ederiz uyduportal ailesi olarak sana üstadım bi sorum olacaktı bazı paneli açıyor programımız bazı paneli açmıyor acaba içinde o panelin izleyen biri var mı diye bakıyorum kimse olmuyor ve süresi de bitmemiş patlamamış ama nedense kanalları komple buluyor bi kanala tıklıyorum 1 2 dakika bekliyorum gelmiyor bunu da asla şikayetmiş gibi algılamasın kimse üstadım biz sana müteşekkiriz sadece bende bu olduğu için yazmak istedim yeniden allah razı olsun hayırlı geceler dilerim

cafi

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
pogram 10 numara tüm kanallar yüklenince katogori devreye giriyor kapsamlı bir çalışma olmuş tekrar çok teşekkürler

BlackRed26

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Her paneli sanırım okumuyor ustad ,bendede bazı panelleri açarken bazılarında açılan panel açılmadı eksik bişeylermi var ne bileyim eklenti vs acaba?bizim pc'ler için diyorum.

jigsaw

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Arkadaşlar merhaba. Büyük bir ihtiyaç duyulduğunu tahmin ettiğim yeni bir yazılımla tekrar karşınızdayım. Yıllar önce hazırladığım ve hala özveriyle güncellemeye devam ettiğim Panel Hacker programımla iptv dünyasında büyük bir devrim yaptığım gibi, bu programla da hiç kimsenin henüz başaramadığı bir şeyi başardığımı düşünüyorum çok şükür.Gerçekten çok büyük bir emek ve zaman harcadığım bu yazılımı nasıl dağıtmam gerektiğine karar vermem zor oldu. Ancak böyle bir programa dünya çapında ihtiyaç olduğunu gördüğüm için tüm üyelerimize ücretsiz olarak dağıtmaya karar verdim. Bir hayır duanız yeterli benim için. Güle güle kullanın

Not: Kanallar görünmüyor diyen arkadaşlar: mac adresli kullanımlar tek cihaz içindir. biri kullanıyorken başkası kullanamaz. programla ilgili bir durum değil bu. panelle ilgili

[Hidden content]
tesekkurler

Chumphon

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
[QUOTE = "propietario, publicación: 215791, miembro: 128"]
Hola amigos Estoy aquí nuevamente con un nuevo software que creo que tiene una gran necesidad. A medida que hice una gran revolución en el mundo de iptv con mi programa Panel Hacker que preparé hace muchos años y sigo actualizando con devoción, creo que he logrado algo que nadie ha logrado todavía. que era. Sin embargo, como vi la necesidad de un programa de este tipo en todo el mundo, decidí distribuirlo a todos nuestros miembros de forma gratuita. Una oración es suficiente para mí. Adios

Nota: Los canales no aparecen amigos diciendo: la dirección Mac es para usar solo el dispositivo. mientras uno está usando, otro no puede. Este no es un caso de programa. panel

[¿Eres no? Tema oculto Bu .. !!]
[/ QUOTE]
GR

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
üstadım eline koluna sağlık bizim için o kadar emek vermişsin ve bunu hayrına bizlere ücretsiz olarak dağıttın allah razı olsun üstad çok teşekkür ederiz uyduportal ailesi olarak sana üstadım bi sorum olacaktı bazı paneli açıyor programımız bazı paneli açmıyor acaba içinde o panelin izleyen biri var mı diye bakıyorum kimse olmuyor ve süresi de bitmemiş patlamamış ama nedense kanalları komple buluyor bi kanala tıklıyorum 1 2 dakika bekliyorum gelmiyor bunu da asla şikayetmiş gibi algılamasın kimse üstadım biz sana müteşekkiriz sadece bende bu olduğu için yazmak istedim yeniden allah razı olsun hayırlı geceler dilerim
stb emu türü programlarda çalışıyor mu peki o açılmayan paneller? eğer çalışıyorsa sebebini bulmaya çalışayım. eğer onlarda da açılmıyorsa panel bir tür koruma koymuş demektir

moni

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Not: Kanallar görünmüyor diyen arkadaşlar: mac adresli kullanımlar tek cihaz içindir. biri kullanıyorken başkası kullanamaz. programla ilgili bir durum değil bu. panelle ilgili

[Hidden content]
teşekkürler

moni

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bir kayıt fonksiyonu ekleyebilir misiniz?

rasit68

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
eline emeğine sağlık ustam sağol......

S510

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
eline sağlık. Teşekkür ederiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular