• Silver Gold IPTV PAKETİ 12 AYLIK 230 TL 30.000 DEN FAZLA KANAL (Spor , Dizi , Film , Belgesel , Ulusal Kanallar ,Tüm Dünya Spor Kanalları , Tüm Dünya Kanalları )

----> KREDI KARTI ILE SATIN ALMAK ICIN TIKLAYIN !!! <----

Kredi Karti ile al
    WhatsApp ile iletişime geç
  • Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

[STORM] Iptvred.info ilk *Cloudflare* Config iptvturkiyehd.com icin

iMPaCt

Uydu PortaL Yeni
UyduPortaL Üye
0
7,585
Evet arkadaslar ilk Iptv Cloudflare config yaptim. Bunu tek uyduportal.net uyelere icin yaptim:)

Bot: proxy kulanmasan max 3 Proxyle 30-75 olay proxyle 5 sane delay oluyor cunku cloudflare koruma var bu sitede

Combo: bilmiyorum

config tek storm 2.5 uste calisir. Configi configiruation dosya ekle sonra storm calistir ve update bas

bu site icin:

Gule gule kulanin :)

Sen Hayırdır ? Gizli Konu Bu ..!!
Bak ! Bu Konuya Cevap Yazmadan Bu Konu Açılmaz Yaz Cevabını Gör Konuyu !!!

Son düzenleme:

bedreli39

Uydu PortaL Üye
UyduPortaL Üye
239
293
Evet arkadaslar ilk Iptv Cloudflare config yaptim. Bunu tek uyduportal.net uyelere icin yaptim:)

Bot: proxy kulanmasan max 3 Proxyle 30-75 olay proxyle 5 sane delay oluyor cunku cloudflare koruma var bu sitede

Combo: bilmiyorum

config tek storm 2.5 uste calisir. Configi configiruation dosya ekle sonra storm calistir ve update bas

bu site icin:

Gule gule kulanin :)

[Hidden Content]
teşekkürler

Üst Alt