Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular

Önemli Yeni Üyelik Erişimi Hk.

Karizma

Kurucu
Yönetici
Kurucu
Sevgili Arkdaşlar merhaba,

Sitemiz Farklı isimlerle , bundan 2 yıl önce net hayatına başladı ilk başlarda iptvim.ga daha sonra iptvim.tv ve son olarak uyduportal.com olarak kesıntısız hizmet sunuyor. Biz bu süreçte bir çok insan tanıdık dost olup sonra yollarımızı ayırdığımız, dost olup haberimiz olmadan kırdıklarımız yine dost olup arkamızdan film yapanlarınıda tanıdık. Bir çok insan süretinde kişilerle muhattap da olduk. (hırsız ,arsız , seviyesiz, hadsiz , ahlaksız, onursuz, şahsiyetsiz).

Biz sizlere gücümüz yettiğince her konuda yardımcı olmaya calıştık bazen kırıldık bazen kırdık ama bır cok kişi ile dostlugumuz hep sürdü. Bir Vip güncelleme yaptık bazı emek verdiğimiz güvendiğimiz arkdaşlarımız yollarını ayırdı bazıları farklı yontemlere başvurdu . Ben Burda Kımseye Canı gönülden güvenılmeyeceğine bir çok acı örneklerle yaşadım . Burdakı Ben kastım Yönetimdeki diğer arkdaşlarımıda kapsıyor. Ailelerimize Küfür Edildi Cümlesi kurulmayacak onlarca küfürler ...

Artık İşler değişiyor arkadaşlar. Biz Bu yola hep uyelerın yanında olmakla başladık herkese eşit seviyede davrandık gördük ki insanlar bizden faydalanmaya başladı ve hakıkaten sıcak ortamlar kuruldu aile bağları gibi 5 çayı gibi Gece muhabbetleri vs vs.... Daha sonra olaylar biraz daha değişti bu fazla samımıyet yerını ihanete oyunlara kabul edilmesi zor durumlara bırakıverdı.

Mecburen emek verenle vermeyenlerı ayırmak zorunda kaldık. Emek verip insanlara faydalı olan arkdaşlarımızı vip özel uye olarak bir arada topladık . Bütün gelmiş geçmiş vip özel üyeler ne kadarda sırtımızdan vuran arkadaşlarımız olsada yınede bizi ayakta tutan desteklerıyle üye arkdaşlarımıza faydalı olmayı başarabılen tüm özel üyelere teşekkur ederiz. Özel üyelik bu şekilde.. Gelelim Gold üyeliğe , yönetimdeki arkdaşlarımızla bir toplantı yaptık ve Vip üyelerin emeği karşılığında karşılıksız kalmaması borçu olmamamız için iptv hediyelerini verelim dedik. Fakat herkesi özel üye yapma şansımız yoktu ve uyelerın cüzi bir mıktarda para karşılğı iptv verelım sitenin masrafı vs karşılanmış olsun diye bir proje başlattık bu sistem yanlızca bizim sitemizin PROJESİDİR bir çok sitede (Sitemiz Alt Yapısıyla Aynı) bu uygulama bizden çalınmıştır. Ve 2 yıldır Bu şekilde bir Gold üyelik sistemi var. İlk başlarda iptvimizde sadece 3 kanal vardı.. 300-500 normal kayıtlı uyemız vardı . Şimdi 2400 civarı Normal uyemiz var. Gold üyelik sistemi ile ticret yapılmıyor mümkun değil cünki İptv panel Vds ücreti + Site Vds Ücreti Ekstra Ücretler (freewall + Güvenlik + Koruma+Seo) . Bizler İptv Satıcısı değiliz Bu işin Ticaretini Yapıp Ceplerımızı Doldurmuyoruz. Dileyen herkese aylık gideri Belgeli gösteririm . Biz size Bu kadar acık şekılde acıklama yaparken bazı arkdaşlar bunun dedikodusunu yapıyor sanıyorki cepler full :) Aynı yontemı site acarak yapıyor hemen herseyı kopyalıyor. Konu sistem yöntem kriter , bazı vip üylerin veya iyi paylaşımcı üyelerin akılları çeliniyor bir bakıyorsunuz başka isimde bir uyduportal daha olmuş. Her gün farklı site adreslerınde burdakı uyelerımızlede karşılaşıyoruz. Orada evet gercekten cok emek verenler oluyor ama bızım sıtemızde sadece ziyaretci. Bunu normal uyelerde anlayabılırım ama uyduportalda VİP ÖZEL uyenın başka bir uyduportal tarzı sitede, sıte sahıbı olması yönetim kadrosunda yer alması yakışık almaz bır durumdur.

Bundan Böyle Artık Sitemize Üye alımı yapılmayacaktır. Davetiye sistemi vs. hiç bir şekılde normal üye kaydı olmayacaktır. Sadece Üye olmak ısteyenler Gold Üye olarak Üye olabılırler. Emek vermeyıp maddı destek verıp çalabılen olacaksada artık kendı keyfı vicdanı bılır. Üyelik İçin info@uyduportal.com adresine Email atabılırler.

Yeni uygulama sitemize hayırlı olsun temiz ahlaklı terbıyelı bir aile olmamızı aramızdaki art niyetli insanlarsız bir ortam olması dileğiyle hepinize iyi forumlar dilerim...

Karizma

Son düzenleme:

Oscar

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Usta ben seni ...... beli taniyorum hakkim gecdiyse helal olsun

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
kendini herkesten akıllı sananlara gelsin ;) Karizma ustanın açıklamasıyla iyi gider

Holy

Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi
Ben hediye değil, maaş isterim

ycanerler

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
İnşaAllah tüm sorunları çözeriz herzaman dedim yine diyorum sonuna kadar yanınızdayım illaki VİP (ÖZEL ÜYE) olmam önemli değil, bir işaretiniz yeter yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır ;)

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
Kararınıza katılıyorum kardeşim,inanın en doğru çözümü bulmuşsunuz.Çok eleştiri gelecek,kulak asmayın,bu sayede belki bazıları,insani değerleri biraz olsun algılayabilirler,tesbit ettiğiniz kişileride aramızda tutmayın artık.

ycanerler

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Turan abininde dediği gibi böyle itlerin aramızda yeri yok kim olursa olsun...

Semih27

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Klip tam yerinde olmuş @Semih27 :)
İyi dinlemeler ustam yazılması gereken çok şey varda bazen yazamıyorsun şarkıyı atmamın tek nedeni içindeki sözler bu açıklamanın yazılmasını mecbur eden kişilerin ve @byturan ustanın da dediği gibi eleştirecek olanların daha iyi anlaması içindir . son olarak Eray ustanın statusu tam yerine düşüyor : Bizi Eskiler Tanır,Yeniler ôrnek alir Bilmeyenlerde de Kendisi Gibi Bilir. . . Bizi Bilende iyi Bilir !!!

fortune1010

Gold Süper
UyduPortaL Üye
mantıklı bir karar verilmiş hayırlısı olur inşallah.

delucıa12

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Sonuna kadar yazıyı okudum. Bence isabetli bi karar herkeze hayırlı uğurlu olsun.

darkman510

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Kararlar cok dogru bencede diger forumlardan sonra boyle bir forumda bulunmak harika

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular
  • Televizyon Keyfiniz
  • Yönetimden Duyurular