Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • İptv Panel Adresleri World / Turkey Paylaşımlar
  • İptv Panel Adresleri Paylaşım Bölümü

İptv Panel Adresi Yerli Paneller Tek Baslik [ Konu Kapalı ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kiziroglu

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
odegilde ne olursa olsun sen sana verilen bir seye ihanet ediyorsun. tamma anladik site sayesinde kiriyorsun, kaynak bitince napacaksin bakalim kendi bacagina SIKIYORSUN anlamyiorsun penalciler aptalmi saniyorsun senin burde her paylasidigin iki dakika sonra virus gibi heryerde, adamlar önlemi aliyor zaten bundan sonra panel manel kiramassin bunlarda son kirdiklarin. cünkü combolar artik bu kadar basit degil...
böyle kisilerle ben artik muhattap olmam..
saygilarimla.
Bindiği dalı kesiyor..

hurzati

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
odegilde ne olursa olsun sen sana verilen bir seye ihanet ediyorsun. tamma anladik site sayesinde kiriyorsun, kaynak bitince napacaksin bakalim kendi bacagina SIKIYORSUN anlamyiorsun penalciler aptalmi saniyorsun senin burde her paylasidigin iki dakika sonra virus gibi heryerde, adamlar önlemi aliyor zaten bundan sonra panel manel kiramassin bunlarda son kirdiklarin. cünkü combolar artik bu kadar basit degil...
böyle kisilerle ben artik muhattap olmam..
saygilarimla.
images

dokuzsekiz

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ben de istiyorum.TEŞEKKÜRLER...

mario60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Bosa istek atmayin gondermiyor competan bosa isteyipte beklemeye degmez panel zaten 2-3 gundur calismiyor yayinlar

byturan

Onursal Üye
Onursal Üye
boşuna yazmayın veremez arkadaş,çünki kapanmış hiçbir kullanıcı açmıyor,arkadaşın sayesinde bir panel daha gitti,iyi olmasada alternatif olarak elimizdeydi.

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
abi sakalimiz yok ki bizi dinleseler, ama sakal birakdim belki yakinda dinlerler :) bir saat icinde pert oldu ---> dedikmi DEDIK....

mario60

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
Abi su panel hackeri kapatin competanin verin goldta size verdigi parayi siteden gonderin yoksa sagolasin bu arkadas sayesinde izlenecek panel bulamiycaz hani laftan anlasa bisi demicem ama anlamiyor galiba arkadas

arabade

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
eray usta sen söyle ne şekil yapılmasını isterdin bende öyle davranacağım daha önce yazmışsındır eminim ama okumyamadım

Eray09

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arabede ustam bende paylasimdan yanayim. ama malumun burda paylasilacaklar var birde paylasilmicaklar var. zaten paylassak aninda pert oluyor. bence paylasilacaklari paylas gerisini güvendin kisilerle yada kendine birak, abi paylasdimiz zaman pert olmasa bende paylasmasina bilirim bu benim görüsüm..

arabade

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
arabede ustam bende paylasimdan yanayim. ama malumun burda paylasilacaklar var birde paylasilmicaklar var. zaten paylassak aninda pert oluyor. bence paylasilacaklari paylas gerisini güvendin kisilerle yada kendine birak, abi paylasdimiz zaman pert olmasa bende paylasmasina bilirim bu benim görüsüm..
Sana bende katılıyorum .Benim yayınladığım şekil sence nasıl aslına bakarsan ben sadece adres yayınlama taraftarıyımda arkadaşlar yararlansın istiyordum ki senin deyişine göre hemen patladığı görülüyor bende artık bundan sonra sadece adres vereceğim.Saygılar en azından türk panel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar