Neler yeni
Televizyon ve iPtv Dünyasına Açılan Pencere 2023

Bu örnek bir konuk iletisidir. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilir ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabilirsiniz!

• Değerli Ziyaretçi UyduportaL iPtv Paylaşım Dünyasına Hoşgeldiniz. Önemli ve Öncelikli Kurallarımız ; Kesinlikle Türkiye Digital Platform (Digiturk,D smart, Tivi Bu) Linklerinin Paylaşılması, açıktan Tüm Üye ve Ziyaretcilerimize Dağıtılması Yasaktır. Telif Hakları İçeren Film, Dizi, Oyun ve Program Yayınlamak Kesinlikle Yasaktır. Üyeliğiniz Kapatılır.!!!

• UyduPortaL Trendyol ve HepsiBurda Hizmetinizde

---->LUTFEN OKUYUNUZ<----

• Ana sayfa
  • Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Yazılım (Forum Special Software)
  • Yönetim Özel Konular

Süpriz STALKER PORTAL PLAYER FOR PC V2.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okeyyy

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
hocam kim ne derse desin yazılım 10 numara çalışıyor ne kadar teşekkür etsek azdır saygılar

ElderWOLF

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
спасибо большое Интересная тема. Хорошее программное обеспечение.

Alperentoy

Onursal Üye
Onursal Üye
спасибо большое Интересная тема. Хорошее программное обеспечение.
Merak edip google'dan çevirdim.

Çevirisi:

Çok teşekkür ederim İlginç bir konu. İyi yazılım.

ElderWOLF Hoşgeldin aramıza,
ElderWOLF Добро пожаловать к нам,

uygar33

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
yeni versiyonu hazırladım. testlerimi yapıyorum. film listesi de geliyor yeni versiyonda
hocam gerçekten büyük emek veriyorsunuz ne kadar teşekkür etsek azdır sizden küçük bir ricam her ne kadar mutlaka bizden kaynaklanıyor olsa bile belki faydası dokunur diye şu ses olayınıda bir gözden geçirirseniz çok mutlu olurum tekrar emeğinize sağlık saygılar.

sahbaz

Forum Admin
Yönetici
Forum Admin
hocam gerçekten büyük emek veriyorsunuz ne kadar teşekkür etsek azdır sizden küçük bir ricam her ne kadar mutlaka bizden kaynaklanıyor olsa bile belki faydası dokunur diye şu ses olayınıda bir gözden geçirirseniz çok mutlu olurum tekrar emeğinize sağlık saygılar.
ses için de bir ayar koydum. işe yarar mı bilmiyorum. bende ses sorunu olmadığı için test edemiyorum. ama sistemdeki ses çıkış listesini getiriyor ve seçtiğiniz çıkıştan sesi gönderiyor

uygar33

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ilgilendiğiniz için teşekkürler sahbaz usta faydası olacağını umuyorum

bind

Uyduportal Uye
UyduPortaL Üye
ses için de bir ayar koydum. işe yarar mı bilmiyorum. bende ses sorunu olmadığı için test edemiyorum. ama sistemdeki ses çıkış listesini getiriyor ve seçtiğiniz çıkıştan sesi gönderiyor

Sırpçadan Türkçe'ye google çevirmen kullanıyorum, bu yüzden kolaylaştırmak için 2 dilde yazdım çünkü iyi bir çeviri olup olmadığını bilmiyorum

Bu bilgi size yardımcı olabilir. 3 saattir test ediyorum, sürücüleri sildim ve yeni sürücüleri yeniden yükledim ve hepsi ses için ayarlanabilir ve daha sonra bilgisayar ve TV android'in bir HDMI kablosuyla bağlandığını ve TV sesini kapatır kapatmaz bilgisayarda çalışmaya, kanalları değiştirmeye ve ses çıkarmaya başladım. TV android'i açtığımda ve 1 kanalı değiştirdiğimde bilgisayarda ses çıkmıyor, Stalker Portal Player v2.0'ı başlattığımda sadece 1 kez çalışıyor.

Windows için ses ayarlarında yardım komutu ve varsayılan ayar yok, ancak varsayılan veya hoparlör önceliğini ayarladım ve ayarladım - her zaman 1 kanal bilgisayarda ses çıkmaya başladıktan ve 2 kanal çalıştırdıktan sonra ses Tv'de çalışıyor ve artık bilgisayarda çalışmıyor, bu yüzden TV'yi kapatır kapatmaz bilgisayar çalıyor, merhaba.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koristim google prevodilac sa Srpskog na Turski , zato sam napisao na 2 jezika ,da bi ti olaksao ,jer neznam dal je dobar prevod

Mozda ti pomogne ova informacija . Ja testiram vec 3 sata , brisao drajvere pa ponovo instalirao nove drajvere i sva moguca podesavana za zvuk i onda se setim da su kompijuter i TV-android povezani HDMI kablom i cim sam iskljucio TV zvuk poceo da radi na kompijuteru,menjam kanale i radi zvuk , a cim upalim TV-android i promenim 1 kanal neradi zvuk na kompijuteru ,to jest radi samo 1 put kad pokrenem Stalker Portal Player v2.0 .

Nepomazu komande i zadate postavke u podesavanjima zvuka za windows , kako god namestim i stavim na default ili speakers prioritet - uvek je posle 1 pokrenutog kanal radio zvuk na kompijuteru a posle 2 pokrenutog kanal zvuk radi na Tv-u i vise nece na kompijuteru,znaci cim iskljucim TV radi na kompijuteru zvuk,pozdrav.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Yönetim Özel Konular
  • Yönetim Özel Konular